Четвер, 17.10.2019, 02:21
Вітаю Вас Гість | RSS

Наше опитування
Оцініть роботу сайту
Всього відповідей: 18
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2019 » Червень » 14 » «Творча обдарованість-2019»
15:33
«Творча обдарованість-2019»

7 червня 2019 року традиційно відбувся заключний фестиваль «Творча обдарованість-2019» - вітали найталановитіших школярів закладів загальної середньої освіти району.

У номінації «Інтелектуали року»  було відзначено:

  1. Чайковську Олену, ученицю 8 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – Диплом ІІІ ступеня IV етапу IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка (вчитель Ясіневич Ганна Йосипівна), Диплом ІІІ ступеня ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з польської мови (вчитель Вовк Юлія Адольфівна). 
  2. Ольшевську Вікторію, ученицю 8 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів –  Диплом І ступеня ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (вчитель Ясіневич Ганна Йосипівна), Диплом ІІ ступеня ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з польської мови (вчитель Вовк Юлія Адольфівна).
  3. Карпінську Тетяну, ученицю 11 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів –  Диплом ІІ ступеня ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (вчитель Боревич Ольга Володимирівна).
  4. Боревич Анну,  ученицю 9 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – Диплом ІІІ ступеня ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури (вчитель Ясіневич Ганна Йосипівна).

  

У номінації «Таланти  позашкілля»  відзначені:

  1. Садигор Рустам, учень 8 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – ІІ місце в III етапі Всеукраїнського відкритого заходу з судномодельного спорту (моделі до 600 мм);
  2. Проводнюк  Олег, учень  8 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – ІІ місце в III етапі  Всеукраїнського відкритого заходу з найпростіших авто, судно та літаючих моделей (спартакіада із технічних видів спорту);
  3. Марчевський Дмитро, учень 6 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – ІІІ місце в III етапі Всеукраїнського відкритого заходу з автомодельного спорту в класі трасових моделей;

Керівник гуртка «Судномоделювання» та «Автомоделювання» Василенко Володимир Володимирович

4. Новаківська Ніна, учениця  9 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – ІІ місце в обласній виставці-конкурсі «Декоративний розмай», ІІ місце в обласній виставці-конкурсі  «Космічні фантазії», Спеціальний  диплом обласної виставки-конкурсу  «Зимова казка».

Керівник гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво» Назаревич Вікторія Валеріївна

5. Бобер Наталія, учениця 10 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – Диплом І ступеня  обласного інтелектуального  конкурсу  на краще володіння офісними програмами;

6. Карплюк  Олександр, учень 9 класуСуслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів –Диплом І ступеня  обласного інтелектуального  конкурсу  на краще володіння офісними програмами;

7. Синицька Аліна, учениця 10 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – Диплом І ступеня в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади  з правознавства (вчитель  Лобунець Алла Сергіївна), Диплом ІІ ступеня в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (вчитель  Ясіневич Ганна Йосипівна), Диплом ІІ ступеня  обласного інтелектуального  конкурсу  на краще володіння офісними програмами;

8. Правдива Тамара, учениця 10 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – Диплом І ступеня ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики (вчитель Карпінський Станіслав Антонович) та за участь в районному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницької роботи МАН – секція «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми» відділення комп’ютерних наук (вчитель Шевчик Тетяна Валентинівна), Диплом ІІІ ступеня  обласного інтелектуального  конкурсу  на краще володіння офісними програмами.

Керівник гуртка  «Інформатика» Шевчик Тетяна Валентинівна

У  номінації  «Перлини  року» відзначено:

1. Вокальний ансамбль  «Сонечко»  Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Морозов Олександр Анатолійович).

Переглядів: 39 | Додав: Susly | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Корисні сайти
Сайт відділу освіти Новоград-Волинської райдержадміністрації

Сайти шкіл району
Сайт Городницької ЗОШ І-ІІІ ст. Сайт Великомолодьківської ЗОШ І-ІІІ ст. Сайт Колодянської ЗОШ І-ІІІ ст. Сайт Косенівської ЗОШ І-ІІІ ст. Сайт Пищівської ЗОШ І-ІІІ ст. Сайт Пилиповицької ЗОШ І-ІІІ ст. Сайт Слободороманівської гімназії Сайт Токарівської ЗОШ І-ІІІ ст.