П`ятниця, 06.12.2019, 23:38
Вітаю Вас Гість | RSS

Наше опитування
Оцініть роботу сайту
Всього відповідей: 18
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Наші досягнення

Олімпіади 2014-2015 н.р.
Переможцями ІІ етапу учнівських олімпіад стали такі учні школи:
1. З української мови та літератури - Степанюк Руслана - 10 кл. - 1 місце (вчитель Бадах З.П.),
                                                              Мельник Анна - 11 кл. - 3 місце (вчитель Бадах З.П.).
2. З біології - Венгловська Юлія - 11 кл. - 2 місце (вчитель Монжиєвська Л.Ф.)
3. З англійської мови - Степанюк Руслана - 10 кл. - 1 місце,
                                       Мельник Анна - 11 кл. - 1 місце,
                                       Венгловська Юлія - 11 кл. - 3 місце (вчитель Кривук О.І.).
4. З хімії - Мельник Анна - 11 кл. - 3 місце (вчитель Монжиєвська Л.Ф.)
5. З польської мови - Мельник Анна - 11 кл. - 1 місце,
                                    Ольшевська Юлія - 9 кл. - 2 місце,
                                    Сайфутдінова Ольга - 9 кл. - 1 місце,
                                   Павлюк Олександр - 8 кл. - 1 місце (вчитель Вовк Ю.А.).
6. З екології - Голуб Вадим - 10 кл. - 2 місце (вчитель Бучинська С.В.).
7. З ІКТ - Юхимчук Андрій - 9 кл. - 2 місце (вчитель Курач Т.В.).
8. З правознавства - Захарова Наталія - 10 кл. - 2 місце,
                                   Степанюк Руслана - 11 кл. - 1 місце (вчитель Лобунець А.С.).
Результати  ІІІ етапу олімпіад:
1. З української мови та літератури - Степанюк Руслана - 10 кл. - 3 місце (вчитель Бадах З.П.).
2. З польської мови - Павлюк Олександр - 8 кл. - 2 місце,
                                    Сайфутдінова Ольга - 9 кл. - 3 місце ( вчитель Вовк Ю.А.).
 
 
Районний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу
«Молодь обирає здоров’я»
Команда Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів "ВІТАМІН" зайняла І місце.
(2013-2014 н.р.)
 
 
Благодійний фонд депутата Веховної ради В.М.Литвина "Майбутнє полісся"
                                                                   
  Ясіневич Антоніна                                                  Бучинська Анна              
(випускниця 2012-2013 н.р.)           (випускниця 2013-2014 н.р.)  
                                    
Мельник Анна (11 клас)                   Лівашевський Анатолій  
                                                             (випускник 2013-2014 н.р.)
                                          
 Левицька Віталія (11 клас)               Шпитко Анатолій (9 клас)
 
Баскетбол дівчата першість району ІІІ місце
 
Турнір з міні-футболу на приз народного депутата ІІ скликання Горбатюка М.Д. - ІІІ місце
Армспорт - першість області
Голуб Вадим (10 клас) - ІІІ місце права рука
Горбатюк Марина (випускниця 2012-2013) - І місце права рука
                                                                      ІІ місце ліва рука
Стрільби з пневматичної гвинтівки присвячені Дню Перемоги
  Команда Суслівської ЗОШ в складі Кайдановича Богдана, Ольшевського Антона, Туровця Павла  посіла ІІІ місце
 
 
Пошук
Календар
«  Грудень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Корисні сайти
Сайт відділу освіти Новоград-Волинської райдержадміністрації

Сайти шкіл району
Сайт Городницької ЗОШ І-ІІІ ст. Сайт Великомолодьківської ЗОШ І-ІІІ ст. Сайт Колодянської ЗОШ І-ІІІ ст. Сайт Косенівської ЗОШ І-ІІІ ст. Сайт Пищівської ЗОШ І-ІІІ ст. Сайт Пилиповицької ЗОШ І-ІІІ ст. Сайт Слободороманівської гімназії Сайт Токарівської ЗОШ І-ІІІ ст.