Неділя, 24.09.2017, 20:34
Вітаю Вас Гість | RSS

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Золотий фонд

                   Наші медалісти
                                                                2014-2015 н.р.
       Мельник Анна Олександрівна                             Венгловська Юлія Миколаївна
                                               
                                                          2013-2014 н.р. 
         Бучинська Анна Вікторівна                   Ольшевський Антон Анатолійович 
                                                      
          Горбатюк Яна Олегівна                              Мала Юлія Ігорівна   
                                           
                            2012-2013 н.р. 
Кривук Анастасія Олександрівна                Ясіневич Антоніна Іванівна                           
                                  
 
                                                 2011-2012 н.р.    
Копчук Катерина Миколаївна                         Бобер Оксана Вікторівна   
                                                      
                                         Тарасюк Оксана Валеріївна
                                                
                                               
                                                           2010-2011 н.р.                                         
Тичина Ірина Вячеславівна                        Левицька Анна Антонівна
                                                          
                                                      2009-2010 н.р.
Люблінська Таїсія Валентинівна                Степанюк Ігор Васильович
                                              
                                                      2007-2008 н.р.
 Марчевська Тетяна Людвигівна               Маліновський Богдан Миколайович
                                                                       
                                                                 2006-2007 н.р.
     Мельник Вікторія Вікторівна             Лукянець Катерина Володимирівна
                                                             
                                                2005-2006 н.р.                                      
                                Макаренко Сергій Олександрович  
                                               
                                                            2004-2005 н.р. 
                                   Назарова Ольга Василівна  
                                         
 
                                                    2003-2004 н.р.
Кривук Оксана Олександрівна                      Ольшевська Валентина Анатоліївна
                                                 
 
  Люблінська Анжела Валентинівна                       Олейник Ганна Сергіївна
                                                        
                       
                                              2002-2003 н.р.
                                      Олейник Олена Сергіївна 
                                          
           
                                             2001-2002 н.р.
Єнжиєвська Тетяна Павлівна                Карпінська Катерина Іванівна
                                                           
 
 
 
 
 
 
Пошук
Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Корисні сайти
Сайт відділу освіти Новоград-Волинської райдержадміністрації

Сайти шкіл району
Сайт Городницької ЗОШ І-ІІІ ст. Сайт Великомолодьківської ЗОШ І-ІІІ ст. Сайт Колодянської ЗОШ І-ІІІ ст. Сайт Косенівської ЗОШ І-ІІІ ст. Сайт Пищівської ЗОШ І-ІІІ ст. Сайт Пилиповицької ЗОШ І-ІІІ ст. Сайт Слободороманівської гімназії Сайт Токарівської ЗОШ І-ІІІ ст.